FAQ

Informacje ogólne

Czy projekt zawodystrzeleckie.eu jest przedsięwzięciem komercyjnym?

Nie. Serwis został stworzony przez pasjonatów strzelectwa i jest projektem niekomercyjnym, mającym na celu popularyzację tej dyscypliny sportowej w Polsce.

Skąd pochodzą dane dotyczące zawodów?

Dane dotyczące zawodów pochodzą z publicznie dostępnych w internecie informacji i sa publikowane bezpłatnie.

Dlaczego w serwisie są wydarzenia tylko z niektórych województw?

W jednym województwie rocznie organizowanych jest przeciętnie 100 – 150 zawodów, ujętych w kalendarzach związków wojewódzkich PZSS. Tylko niektóre z nich są opublikowane w internecie a i tak wszystkie wymagają opracowania danych przed publikacją. Sukcesywnie do serwisu zostaną wprowadzone wszystkie dostępne publicznie informacje o zawodach.

W jaki sposób mogę zgłosić pomysł na rozwój serwisu?

Każda uwaga naszych użytkowników jest dla nas cenna. Aby się z nami skontaktować, skorzystaj proszę z formularza na stronie Kontakt.

Działanie serwisu

Widzę bardzo mało wydarzeń lub organizatorów – dlaczego?

W lewym górnym rogu serwisu (obok logo) znajduje się lista rozwijana, która służy do zawężenia wyszukiwania do konkretnej miejscowości. Jeśli przeglądasz szczegóły wydarzenia, automatycznie ustawia się na miejscowość, w którym dane wydarzenie jest organizowane. Aby ponownie przeglądać serwis z uwzględnieniem danych z całego kraju, wybierz z powyższej listy „Cała Polska.

Jestem organizatorem wydarzenia, czy mogę je dodać do serwisu?

Możliwość publikowania własnych wydarzeń oraz aktualizacji już opublikowanych zostanie udostępniona w lutym 2018 r.

Co oznaczna etykieta ‚szczegóły’ przy wydarzeniu?

W ten sposób oznaczone wydarzenia zostały uzupełnione o informacje opublikowane przez organizatorów w regulaminie zawodów. Brak takiej etykiety oznacza, że zawody zawierają najbardziej podstawowe informacje – przykładowo, przybliżone godziny rozpoczęcia i zakończenia zawodów, które moga się różnić od rzeczywistych.

Dodaj komentarz